تبلیغات
انجمن پزشکان عدالتخواه
به نام خداوند عدل و داد
با همکاری پسرک غریبه پچشک صادق... دستیاران پزشکی از همه شهرهای ایران عضو فعال و هماهنگ کننده می پذیرد
انجمن پزشکان عدالتخواه
امروز   به وبلاگ  انجمن پزشکان عدالتخواه  خوش آمدید نترسید با ما همکاری کنید این به سود جامعه پزشکی کشور است


?
سه شنبه 17 خرداد 1384

 

 

عضو كمیسیون بهداشت مجلس در گفتگو با فارس:

حق افراد متضرر در آزمون دستیاری 82 اعاده می‌شود

 

 

خبرگزاری فارس: عضو كمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: با جایگزینی افرادی كه بالاترین نمره را پس از افراد قبول شده آزمون دستیاری 82 داشتند حقوق افراد متضرر این آزمون اعاده می‌شود.

 

عوض حیدر پور در گفتگو با خبرنگار اجتماعی فارس افزود: رسیدگی قضایی به پرونده متخلفان و متقلبان آزمون دستیاری سال 82 همچنان ادامه دارد و تاكنون برای حدود 7 نفر از مظنونان این پرونده كیفر خواست صادر شده و بقیه مظنونان نیز بر اساس لیست ارسالی كمیته تحقیق و تفحص مجلس مورد بازخواست قرار می گیرند.

وی افزود: بر اساس حكم قضایی دادگاه پرونده آزمون دستیاری سال 82 كه برای همه ما حكم نهایی محسوب می شود می توانیم در مورد جایگزین كردن افرادی كه بالاترین نمرات را در آزمون دستیاری سال گذشته داشتند تصمیم بگیریم كه این كار باتشكیل یك كمیته كارشناسی متشكل از نمایندگان وزارت بهداشت، مجلس و قوه قضائیه انجام می شود.

وی گفت: موضوع بررسی تخلفات آزمون دستیاری سال 82 و اعلام نتایج آزمون دستیاری امسال دو موضوع كاملا مجزا و مستقل از یكدیگر است و نتایج آزمون امسال بر اساس برنامه زمان بندی وزارت بهداشت اعلام می شود .

وی افزود: قرار بود نتایج اولیه كارنامه داوطلبان آزمون دستیاری پس از تعطیلات 15 خرداد اعلام شود كه این امر بر اساس اعلام وزارت بهداشت با یك هفته تاخیر در اواخر خرداد انجام می شود و درمجموع اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون امسال و نتیجه دادگاه تخلفات آزمون دستیاری 82 ربطی به هم ندارد و مستقل از یكدیگر هستند.

انتهای پیام/2

 

 

 

 

 

1384/03/17 در ساعت 4:30pm

گل پسر

نوشته شده در سه شنبه 17 خرداد 1384 و ساعت 05:06 ق.ظ توسط : دستیاران
ویرایش شده در - و ساعت -