تبلیغات
انجمن پزشکان عدالتخواه
به نام خداوند عدل و داد
با همکاری پسرک غریبه پچشک صادق... دستیاران پزشکی از همه شهرهای ایران عضو فعال و هماهنگ کننده می پذیرد
انجمن پزشکان عدالتخواه
امروز   به وبلاگ  انجمن پزشکان عدالتخواه  خوش آمدید نترسید با ما همکاری کنید این به سود جامعه پزشکی کشور است


?
سه شنبه 17 خرداد 1384

خر برفت و خر برفت و خر برفت!

 

 

 

      در اینکه پرونده امتحان دستیاری 82 به سرنوشت سایر پرونده های مشابه در سیستم حکومتی ج ا  دچار خواهد شد شکی نیست. های و هوی حضرات بدنبال برملا شدن آن خیانت هم جزئی از سناریوی همیشگی بود . از خیمه شب بازیهای مجلس گرفته تا شوهای تلویزیونی همه وهمه نمایشهائی بود برای سرگرم کردن ساده لوحانی چون این حقیر که می پنداشتند برای یکبار هم که شده عدالت اجرا خواهد شد !

 

       درواقع شادیهای کودکانه ما در این بازی همچون خلسۀ رقص سماع ِ خر از دست دادگانی بود که هم آوا با میزبان خائن به پایکوبی پرداختند و خواندند : خر برفت و خر برفت و...

 

اما آخرین ضربه ای را که این نامردمان بر پشت ما وارد آوردند در نمایش اخیر طرح ریزی شده بود . یک جبهه گسترده از بسیج دانشجوئی گرفته تا کمسیون اصل 90 مجلس (که خود را متولی این پرونده میدانست) بعلاوه پازپرس پرونده و در اواخر سازمان بی بخار و بی [...] نظام پزشکی همگی بر کوس عدالت نواختند که : بعله ... باید امتحان تا تعیین تکلیف پرونده به تعویق بیافتد . خاطیان اخراج شوند و جایگزینها مشخص. و چه وچه وچه ...  راستش حق هم جز این نبوده و نیست ! و همین باعث فریب ما و فاصله گرفتنمان از برنامه مطالعاتی مان شد . غافل از اینکه آن سر نخ به بند تنبان کسانی وصل است که کسی را یارای مقابله با آنان نیست . اصولا مگر میشود چنین تخلف سیستماتیزه و گسترده ای بدون حمایت خواص انجام شود ؟! کسانی که حتی از شمارش تعداد قدم های مردم هم خبر دارند !

 

1-  اگر دقت فرموده باشید در تمامی این پرونده ها فساد و خیانت از مدتها پیش وجود داشته است . در پرونده ما نیز فروش سووالات از سال 73 وجود داشته است .( براساس اعترافات 3 نفر از متهمین )

 

2- پس از شک و اثبات اولیه جرم توسط متضررین ( و نه ناظران و ضابطان جریانات اجتماعی !) همیشه تمامی ارکان و اجزای حکومت آنرا بشدت نفی میکنند و آنرا ساخته ذهن دشمنان انقلاب و با هدف زشت نمودن جلوه  جمیل حکومت اسلامی (!) میدانند . یادتان هست که در جریان شکایت اولیه چگونه همگی تخلف را از محالات دانستند و حتی بازپرس پرونده در دادگاه شعبه فرودگاه یکی از اعضای بسیج دانشجوئی را مضروب کرد ؟!

 

3- پس از اثبات کامل جرم در حالیکه دیگر راهی برای نفی آن وجود ندارد ، همان کسانی که منکر آن بودند برای ظلم و ستمی که بر مظلومان وارد شده یقه می درانند و برای اشد مجازات خاطیان  پستان به تنور می چسبانند

 این شیون و فغان ها و اشک تمساح حضرات به هیچ منظوری نیست جز فرو نشاندن فریادهای  حق طلبانه و عدالتخواهانه مظلومان ............

 

4 -   در آخر هم دادگاهی فرمایشی به همان سبک خیمه شب بازیهایشان تشکیل می دهند و چند تا دله دزد و مالخر بی کس و کار را محاکمه کرده و قصه را به گونه ای تمام میکنند تا که کلاغ بیچاره این قصه همچنان در نا کجا آباد حیران و سرگردان بماند !!!

 

 

 

همین چهاربند داستان همه پرونده های محاکم ما بوده ، هست و خواهد بود . من مطمئنم که  آخر سناریوی پرونده دستیاری نیز با همین تم نوشته شده است . میگوئید نه ؟ منتظر بقیه نمایش باشید .

 

 

 

مرا نیت به منفی بافی و کوبیدن بر طبل نومیدی نیست !  اما اگر در آخر این حکایت رنجور و دل ریش بدنبال شمشیرِ فرشتۀ کور دادگستری مان بودید  به پشت خود بدقت بنگیرید ، همان صلیبی است که ما و دیگر مظلومان را بدان بسته اند !!!

 

 یا حق

 

بر گرفته با تعدیل از http://nishtar.blogsky.com/

 

 

 گل پسر

 

نوشته شده در سه شنبه 17 خرداد 1384 و ساعت 12:06 ب.ظ توسط : دستیاران
ویرایش شده در - و ساعت -