تبلیغات
انجمن پزشکان عدالتخواه
به نام خداوند عدل و داد
با همکاری پسرک غریبه پچشک صادق... دستیاران پزشکی از همه شهرهای ایران عضو فعال و هماهنگ کننده می پذیرد
انجمن پزشکان عدالتخواه
امروز   به وبلاگ  انجمن پزشکان عدالتخواه  خوش آمدید نترسید با ما همکاری کنید این به سود جامعه پزشکی کشور است


?
دوشنبه 16 خرداد 1384

 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفتگو با "مهر":

مشخص شدن نتیجه پرونده آزمون دستیاری تا قبل از اعلام اسامی آزمون جدید بعید است

 

با نزدیک شدن اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون جدید دستیاری تخصصی پزشکی که عنوان شده در اواخر خرداد ماه صورت می گیرد، امروز عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بعید است که نتیجه پرونده آزمون دستیاری تخصصی پزشکی سال 82 تا پیش از اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون جدید، مشخص و اعلام شود.

 

دکتر عیوض حیدرپور در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری مهر افزود: از دو هفته پیش تاکنون پرونده آزمون دستیاری تخصصی پزشکی سال 82، تغییر خاصی نکرده است.

 

وی اظهار داشت : این پرونده در شعبه 12 بازپرسی انقلاب اسلامی مطرح است و تعدادی از افرادی که از نظر کمیته تحقیق در خصوص این پرونده مظنون بودند دستگیر و برای آنها پرونده تشکیل شده است و هم اکنون هم در حال بازجویی هستند.

 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ادامه داد: بتدریج پرونده هر یک از این افراد مظنون به انجام تخلف به صورت کیفر خواست، برای فرستادن به دادگاه آماده می شود.

 

وی تصریح کرد: بعید است که نتیجه پرونده آزمون دستیاری تا پیش از اعلام پذیرفته شدگان آزمون جدید دستیاری تخصصی پزشکی مشخص شود، چون همزمان با این پرونده دو پرونده دیگر با موضوع مشابه در خصوص کنکور نیز در حال بررسی بوده و از امروز نیز قرار است در مورد یکی از این پرونده ها دادگاه تشکیل شود.

 

- تاریخ انتشار، تهران: ۱۱:۲۷  ,  ۱۳۸۴/۰۳/۱۶

گل پسر

 

نوشته شده در دوشنبه 16 خرداد 1384 و ساعت 05:06 ق.ظ توسط : دستیاران
ویرایش شده در دوشنبه 16 خرداد 1384 و ساعت 05:06 ق.ظ