تبلیغات
انجمن پزشکان عدالتخواه - عضو كمیسیون بهداشت مجلس در گفتگو با فارس:
به نام خداوند عدل و داد
با همکاری پسرک غریبه پچشک صادق... دستیاران پزشکی از همه شهرهای ایران عضو فعال و هماهنگ کننده می پذیرد
انجمن پزشکان عدالتخواه
امروز   به وبلاگ  انجمن پزشکان عدالتخواه  خوش آمدید نترسید با ما همکاری کنید این به سود جامعه پزشکی کشور است


?عضو كمیسیون بهداشت مجلس در گفتگو با فارس:
سه شنبه 27 اردیبهشت 1384
پرونده تعدادی از متقلبان آزمون دستیاری به دادگاه انقلاب رفت

خبرگزاری فارس: عضو كمیسیون بهداشت ودرمان مجلس گفت: تعدادی از افرادی كه بیش از همه مشكوك به تقلب در آزمون دستیاری سال 82 هستند به دادگاه انقلاب معرفی شده اند و با تشكیل پرونده آنها به زودی دادگاه آنها برگزار می‌شود.

عوض حیدرپور در گفتگو با خبرنگار اجتماعی فارس افزود: كمیته پیگیری تخلفات آزمون دستیاری با همكاری ضابطان قضایی موضوع تقلب و خرید و فروش سوالات این آزمون را در دست بررسی دارند و طی برنامه چند مرحله ای در گام اول افرادی كه بیش از سایرین مشكوك هستند به دادگاه انقلاب معرفی شده اند و افراد دیگر كه تقلب آنها تشكیك كمتری دارد، در مراحل بعد به دادگاه معرفی می شوند.
وی ادامه داد: پرونده این متهمان در شعبه 12 دادگاه انقلاب اسلامی تشكیل شده و بر اساس آخرین اطلاعات به دست آمده برای تعدادی از این افراد نیز كیفر خواست صادر شده و به دادگاه احضار شده اند.
عضو كمیته پیگیری تخلفات آزمون دستیاری مجلس گفت: احضار افراد مشكوك به تقلب در آزمون دستیاری 82 با هماهنگی كمیته پیگیری مجلس و در دو مرحله انجام می شود و با توجه به اینكه معرفی این افراد همچنان ادامه دارد هنوز نمی توان آماری از تعداد متهمان معرفی شده ارائه كرد.
آزمون دستیاری 82 در اسفند ماه این سال با شركت حدود 13 هزار نفر برگزار شد و 1212 نفر در این آزمون به عنوان فرد پذیرفته شده معرفی شدند كه با توجه به اطلاعات منتشر شده تعدادی از قبول شدگان این آزمون از قبل سوالات این آزمون راخریداری كرده و در اختیار داشته اند.
انتهای پیام/2

 

پسرک


نوشته شده در سه شنبه 27 اردیبهشت 1384 و ساعت 04:05 ق.ظ توسط : دستیاران
ویرایش شده در - و ساعت -