تبلیغات
انجمن پزشکان عدالتخواه
به نام خداوند عدل و داد
با همکاری پسرک غریبه پچشک صادق... دستیاران پزشکی از همه شهرهای ایران عضو فعال و هماهنگ کننده می پذیرد
انجمن پزشکان عدالتخواه
امروز   به وبلاگ  انجمن پزشکان عدالتخواه  خوش آمدید نترسید با ما همکاری کنید این به سود جامعه پزشکی کشور است


?
دوشنبه 26 اردیبهشت 1384

تذکری در باب آزمون پذیرش دستیار منطقه ای

 

دوستان و همکاران گرامی

 

مدتی است که زمزمه هایی مبنی بر تغییر روش پذیرش دستیار از قول مسئو لین دبیر خانه و وزارت بهداشت به گوش میرسد, دوستانی که سن و سال بیشتری دارند سالهای 1361-1372 را به خاطر می آورند آن زمانها روند پذیرش دستیار منطقه ای بود.

داوطلبین میبایست  جهت آزمون به دانشگاه مربوطه مراجعه و هر دانشگاه خودش برای داوطلبین سوال طرح میکرد تازه در این مر حله 2 برابر ظرفیت اسامی اعلام میشد و 50 درصد نمره را مصاحبه شفاهی تعیین میکرد که خودتان می توانید تصور نمائید که از این معجون چه رزیدنتی در می اومد وای به حال کسی که آشنایی میان اتندینگ نداشت نمره 100 علمی هم که می آورد بی فایده بود.

بگذریم تعریف خاطرات به این خاطر بود که یاد آور شویم  مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمیشود حال چرا آقا یان اصرار به این روش منسوخ و  بدور از عدالت دارند خدا میداند و بس!

در شرایط فعلی و با تخلفات مکرر در چندین آزمون گذشته به نظر میرسد آزمون متمرکز در تهران به عدالت نزدیکتر بوده و به قول معروف مو لای درزش نمیرود اگر آزمون متمرکز بر گزار شود دیگر شاهد اتفاقات ارومیه 82 و اهواز 84 نخواهیم بود. تا چه زمان دوستانمان در وزارتخانه می خواهند روش آزمون و خطا را ادامه دهند و به سمت راهکار ها یی بروند که از پیش شکست خورده اند خدا میداند

 گل پسر

نوشته شده در دوشنبه 26 اردیبهشت 1384 و ساعت 08:05 ق.ظ توسط : دستیاران
ویرایش شده در - و ساعت -