تبلیغات
انجمن پزشکان عدالتخواه
به نام خداوند عدل و داد
با همکاری پسرک غریبه پچشک صادق... دستیاران پزشکی از همه شهرهای ایران عضو فعال و هماهنگ کننده می پذیرد
انجمن پزشکان عدالتخواه
امروز   به وبلاگ  انجمن پزشکان عدالتخواه  خوش آمدید نترسید با ما همکاری کنید این به سود جامعه پزشکی کشور است


?
شنبه 10 اردیبهشت 1384
<:P:>

سرویس: اجتماعی

نوع: مصاحبه

تاریخ: 84/02/10

ساعت: 13:05

شماره خبر: 8402100180عضو كمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفتگو با فارس:
سوء مدیریت در وزارت بهداشت محرز شده است

خبرگزاری فارس: عضو كمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بر اساس اطلاعات به دست آمده از تحقیقات مجلس در طرح تحقیق و تفحص از وزارت بهداشت سوء مدیریت در بخشهای مختلف این دستگاه كاملا محرز شده است.

حسینعلی شهریاری در گفتگو با خبرنگار اجتماعی فارس افزود:گزارش طرح تحقیق و تفحص مجلس از وزارت بهداشت بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی مسئولان وزارت بهداشت و اطلاعاتی كه كمیته تحقیق و تفحص مجلس از منابع دیگر به دست آورده مراحل پایانی خود را سپری می‌كند و احتمالا تا یكماه دیگر این گزارش در صحن علنی مجلس قرائت می شود.
وی افرود: بر اساس این اطلاعات سوء مدیریت در نحوه استفاده از وامهای اول و دوم بانك جهانی به وزارت بهداشت، سوء مدیریت در خرید آمبولانسها و برگزاری آزمونهای دستیاری كاملا محرز شده است.
وی اضافه كرد: علاوه بر آن یكسری سوء مدیریتها و تخلفهای مالی نیز در جریان برگزاری مناقصه ها و مزایده های وزارت بهداشت به خصوص در زمینه واگذاری ساختمانهای این وزارتخانه بوده است كه كاملا ثابت شده است.
عضو كمیته تحقیق و تفحص از وزارت بهداشت افزود: در زمینه مسائل دارویی كشور نیز سوالات و ابهامات زیادی وجود دارد كه این كمیته در حال بررسی آن است و هنوز به نتیجه مشخصی در این زمینه نرسیده ایم.
انتهای پیام/2


<:P:>

نوشته شده در شنبه 10 اردیبهشت 1384 و ساعت 04:04 ق.ظ توسط : دستیاران
ویرایش شده در شنبه 10 اردیبهشت 1384 و ساعت 04:04 ق.ظ