تبلیغات
انجمن پزشکان عدالتخواه
به نام خداوند عدل و داد
با همکاری پسرک غریبه پچشک صادق... دستیاران پزشکی از همه شهرهای ایران عضو فعال و هماهنگ کننده می پذیرد
انجمن پزشکان عدالتخواه
امروز   به وبلاگ  انجمن پزشکان عدالتخواه  خوش آمدید نترسید با ما همکاری کنید این به سود جامعه پزشکی کشور است


?
سه شنبه 13 اردیبهشت 1384
<:P:>  <:P:>دبیر شورای آموزش پزشكی و تخصصی در گفتگو با فارس:
آزمون دستیاری پس فردا برگزار می‌شود

خبرگزاری فارس: دبیر شورای آموزش پزشكی و تخصصی گفت: آزمون دستیاری امسال بر اساس برنامه قبلی اعلام شده پس فردا، 15 اردیبهشت ماه، در سراسر كشور برگزار می شود و كارتهای ورود به جلسه این آزمون نیز امروز و فردا توزیع می‌شود.

بهرام عین اللهی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی فارس در پاسخ به این سوال كه نامه سازمان نظام پزشكی به وزیر بهداشت برای بررسی بیشتر موضوع تعویق آزمون دستیاری چه تاثیری در برگزاری آزمون خواهد داشت، گفت: تعیین زمان برگزاری آزمون دستیاری در اختیار شورای آموزش پزشكی و تخصصی است و برای چنین تصمیمی این شورا باید با دعوت از همه اعضای خود كه روسای دانشگاههای علوم پزشكی هستند در این زمینه تصمیم گیری كند.
وی اضافه كرد: پاسخ نامه سازمان نظام پزشكی به وزیر بهداشت را نهایتا شخص وزیر می دهد اما با توجه به اینكه آزمون دستیاری با درخواست رسمی رئیس مجلس شورای اسلامی و پس از تشكیل نشست شورای آموزش پزشكی و تخصصی از 15 اسفند به 15 اردیبهشت موكول شد به نظر نمی‌رسد وزیر بهداشت با تعویق مجدد این آزمون موافقت كند.
عین اللهی گفت: برنامه‌ریزیهای دقیق برای برگزاری سالم آزمون دستیاری انجام شده و هزینه های زیادی نیز برای برگزاری این آزمون شده است ضمن اینكه با توجه به اعلام قبلی داوطلبان آزمون دستیاری خود را برای شركت در آزمون دستیاری در زمان مقرر آماده كرده اند .
انتهای پیام/

<:P:>  <:P:> 

نوشته شده در سه شنبه 13 اردیبهشت 1384 و ساعت 01:05 ق.ظ توسط : دستیاران
ویرایش شده در - و ساعت -