تبلیغات
انجمن پزشکان عدالتخواه
به نام خداوند عدل و داد
با همکاری پسرک غریبه پچشک صادق... دستیاران پزشکی از همه شهرهای ایران عضو فعال و هماهنگ کننده می پذیرد
انجمن پزشکان عدالتخواه
امروز   به وبلاگ  انجمن پزشکان عدالتخواه  خوش آمدید نترسید با ما همکاری کنید این به سود جامعه پزشکی کشور است


?
دوشنبه 12 اردیبهشت 1384

رییس شورایعالی نظام پزشكی خواستار تعویق آزمون دستیاری شد

 تهران، خبرگزاری جمهوری اسلامی ‪۸۴/۰۲/۱۲  داخلی. اجتماعی. آزمون. دستیاری. پزشكی

 

رییس شورایعالی نظام پزشكی با ارسال نامه‌ای برای وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی خواستار تعویق آزمون دستیاری دوره سی و دوم تا روشن شدن وضعیت آزمون قبلی شد.

دكتر "احمد سیادتی" در این نامه كه یك نسخه از آن روز دوشنبه به ایرنا نمابر شد، آورده است: با توجه به نظر موافق اكثر قریب به اتفاق سازمانهای نظام پزشكی استانها و تایید شورایعالی نظام پزشكی كشور مبنی بر تعویق آزمون دستیاری، ضروری به نظر می‌رسد موضوع مورد بررسی بیشتری قرار گرفته و تصمیمی منطقی و عادلانه اتخاذ شود.

در این نامه به جلسه فوق‌العاده شورایعالی نظام پزشكی برای بررسی موضوع شكایت جمعی از پزشكان پیرامون تخلف در آزمون دستیاری دوره گذشته اشاره شده، خطاب به دكتر "مسعود پزشكیان" آمده است: شورای نظام پزشكی پس از بحث و تبادل نظر با توجه به نظریات كمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی مقرر داشت كه هیاتی مركب ازنماینده جنابعالی و هفت نفر از اعضای شورایعالی موضوع را مورد بررسی قرار دهند.

سیادتی، از طرف هیات منتخب شورایعالی نظام پزشكی به نمایندگی از جامعه پزشكی پیشنهاد داد كه موضوع از طریق مراجع ذیصلاح قضایی و تخلفات اداری پیگیری شده و بر طبق مقررات سریعا با خاطیان برخورد قاطع صورت گیرد تا از تكرار اینگونه اقدامات در جامعه پزشكی در آینده جلوگیری به عمل آید.

دبیر شورای آموزش پزشكی و تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، پیشتر از توزیع كارت آزمون دستیاری پزشكی در روزهای ‪ ۱۳و ‪ ۱۴اردیبهشت ماه در سراسر كشور خبر داده بود.

دكتر "بهرام عین‌اللهی" در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام كرد كه آزمون دستیاری پزشكی ساعت ‪ ۹صبح روز پنجشنبه ‪ ۱۵اردیبهشت در دانشگاههای علوم پزشكی برگزار می‌شود.

 

ارسال خبر: ۱۹:۵۰ ‪دوشنبه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۴

 


 

اصفهان، برغم تجمع آعتراض‌آمیز پزشكان عمومی اصفهان و درخواست آنها برای تغییر تاریخ آزمون تخصصی دستیاری پزشكی ، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی اصفهان با ارسال نامه‌یی به ایرنا مركز اصفهان، زمان برگزاری آزمون مذكور را همچنان روز پنجشنبه پانزده‌اردیبهشت ماه جاری اعلام كرد.این روابط عمومی افزود:آزمون فوق در دانشكده‌های پزشكی و بهداشت دانشگاه علوم پزشكی اصفهان برگزار خواهد شد.

<:P:> نویسنده : غریبه

نوشته شده در دوشنبه 12 اردیبهشت 1384 و ساعت 10:05 ق.ظ توسط : دستیاران
ویرایش شده در - و ساعت -